Ebedi Gençlik Yolunda...
Yerel Haberler
Şölene Kadar Değil Ölene Kadar!
şölene kadar değil ölene kadar gönüllü olacağız, gönüllü kalacağız!
 


Mustafa Açılkan

26 Aralık’ta Osmaniye’de düzenlenen Gençlik Şöleni’ne katıldım. Katılım oldukça yüksekti. Halit Yasir abimizin güzel sunumu, Lütfi abimizin etkili konuşmasıyla birleşince ‘’Genç’’ler için muazzam bir şölen ortaya çıktı.

Yasir abimizin dergi aboneliği konusunda cömert davranması ve programın sonunda çekilişle bir kişiye çeyrek altın vermesi programın heyecanına heyecan kattı. Yusuf Goncagül, Samet Demir ve Mustafa Çetinkaya kardeş-lerimiz programa renk kattılar.

Bu arada Osmaniye’nin Bahçe ilçesinden gelen Dalda Durmazlar ekibi şölen boyunca gerçekten de dalda durmadı, herkese heyecan kattılar. Enişteleri olan Süleyman Ragıp Yazıcılar’ı unutmayarak “enişte enişte” diye tezahürat yapmaları ise takdire şayandı. :) Evet, biz Genç’iz, gönüllüyüz. Ve “şölene kadar değil ölene kadar” gönüllü olacağız, gönüllü kalacağız!


 

 
Adynyz Soyadynyz :
E-Postanyz :
Yorumunuz :
   

Yorumlar

Bu yazyya daha önce yorum yapan olmady. Ylk yorum yapan siz olun...

 
   
Genç Yaz Okulu başladı!
Uluslararası Genç Derneği 8 hafta sürecek yaz okulunda tek yönlü değil, manevi yönleri de geliştirecek bir eğitim programı veriliyor.
SAGEM`de yaz kış gönüllü eğitim var
Uluslararası Genç Derneği`nin Üsküdar Selamı Ali Mahallesi`nde yaşayan Roman çocuklarına yönelik genç beyinlerin sosyal hayata aktif katılımı projesi kapsamında oluşturduğu SAGEM`de, 10-15 yaş grubu arası 130 çocuk eğitim görüyor.
 
 
   
   
 
 
 
Genç Gönüllüyüz Biz
Genç Twit
Genç Facebook
 
 
 
Genç Gönüllüler