Ebedi Gençlik Yolunda...
Yerel Haberler 01.11.2011 12:00
İSHAK Buluşmaları Başladı!
İşte, bu sezonun ilk projesi: İstanbullu Hanımlar Kulübü Buluşmaları.
 

Fatma Nur Yıldız

Denizinden, nehirlerinden mavisini, limonundan, güneşinden sarısını, portakalından, mandalinasından turuncusunu, karpuzundan yeşilini, şalgamından bordosunu, kebabından karasını, bici bicisinden pembesini almış Adanamızın Genç Gönüllü hanımları renklenmeye, renklendirmeye devam ediyor!

İşte, bu sezonun ilk projesi: İstanbullu Hanımlar Kulübü Buluşmaları.

İSHAK, Anahtar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği çatısı altında, İstanbul’da yaz ve kış dönemi Kur’an kursu eğitimi almış hanımların, orada aldıkları eğitimin hayatlarında daimi olabilmesini sağlamak için kuruldu. Daha önce birbirlerini tanımadıkları halde, aynı otobüste yolculuk yapmış, gurbette, aynı hocalardan eğitim almış, aynı odayı, aynı yemekhaneyi, aynı bahçeyi paylaşmış ve aralarında sıcak arkadaşlıklar oluşmuş ve İstanbul’un tadına bakmakla “İstanbullu” olmuş hanımefendiler, ayrı düşmenin acısını da İSHAK’ta dindiriyor.

Cumartesi günleri, Hayırlı İşler Hizmet Binası’na, seçkin misafirleri ve sosyal uygulamaları ile annelerin ve babaların da memnuniyetini kazanacak, saliha bir hanım olmanın derdini üzerinde taşıyacak bu faaliyetimize, Adana ve çevresindeki “İstanbullu” tüm hanımları bekliyoruz.

Damaktaki tat, hayat olmalı. :)

ishakbulusmalari@gmail.com

 
Adynyz Soyadynyz :
E-Postanyz :
Yorumunuz :
   

Yorumlar

Bu yazyya daha önce yorum yapan olmady. Ylk yorum yapan siz olun...

 
   
İşte Kütahya`nın Genç Gönüllüleri
Genç Gönüllüler 21. Buluşmasını bu kez Kütahya`da gerçekleştirdi. Bizim olmadığımız yerde, hiç kimse yoktur..
Kara kıtayı yalnız bırakmıyorlar
Uluslararası Genç Derneği 34 Genç Gönüllü`yü Gana`ya göndererek uluslararası arenada daha fazla söz sahibi olmayı hedefliyor.
 
 
   
   
 
 
 
Genç Gönüllüyüz Biz
Genç Twit
Genç Facebook
 
 
 
Genç Gönüllüler