Ebedi Gençlik Yolunda...
Yerel Haberler 05.04.2016 07:23
Denizli`de G.E.N.Ç. Topluluğu Kuruldu!
Pamukkale Üniversitesi`ne G.E.N.Ç. Topluluğumuz kuruldu, üniversiteli kardeşlerimize duyurulur.
 

Ali Şen

Pamukkale Üniversitesi’nde önce “dertlendik” ardından da G.E.N.Ç. Topluluğu’nu kurmak nasip oldu.

Bizi bu derdimizde yalnız bırakmayan Genç Dergi Editörü Süleyman Ragıp Yazıcılar’a ve Genç Gönüllüler Koordinatör Yardımcısı Mustafa Kızılkaya’ya topluluğumuz adına teşekkür ediyorum.

Pamukkale Üniversitesi “Gönüllü Etkin Nitelikli Çaba” topluluğu olarak 29 Nisan günü yoğun bir programı gerçekleştirerek yeni gönüllüler ile buluşmanın mutluluğunu yaşadık.

Programımızda ilk olarak Süleyman Ragıp Yazıcılar Denizli Anadolu İmam Hatip Lisesi`nde 500’den fazla liseli gence “Kendini Güncelledin mi?” diyerek başladı. Daha sonra Pamukkale Üniversitesi’nde 150’ye yakın üniversiteli gence “Gönüllü Ol!” başlıklı konferansımızı gerçekleştirdik.

Üniversitedeki konferansımızdan yeni gönüllülerimiz ile birlikte Türkiye Gençlik Vakfı Denizli İl Temsilciliği’nde söyleşi ile devam ettik, verimli bir hasbihal oldu.

Son olarak, sosyal sorumluluk projelerini, gençlik faaliyetlerini ve insanlara dertlerimizi nasıl anlatmalıyız, nasıl dertlendirmeliyiz, bize düşen sorumlulukların neler olduğunun ve dertli olmamız gerektiğinin fikir alışverişini yaparak derdimizi tazeledik.

Programımızda emeği geçen herkese teşekkürler…

 
Adynyz Soyadynyz :
E-Postanyz :
Yorumunuz :
   

Yorumlar

Bu yazyya daha önce yorum yapan olmady. Ylk yorum yapan siz olun...

 
   
Kara kıtayı yalnız bırakmıyorlar
Uluslararası Genç Derneği 34 Genç Gönüllü`yü Gana`ya göndererek uluslararası arenada daha fazla söz sahibi olmayı hedefliyor.
İşte Kütahya`nın Genç Gönüllüleri
Genç Gönüllüler 21. Buluşmasını bu kez Kütahya`da gerçekleştirdi. Bizim olmadığımız yerde, hiç kimse yoktur..
 
 
   
   
 
 
 
Genç Gönüllüyüz Biz
Genç Twit
Genç Facebook
 
 
 
Genç Gönüllüler