Ebedi Gençlik Yolunda...
Yerel Haberler 26.04.2016 09:13
Erzurum Soğuk, Gönüller Sıcak
Erzurum Genç Gönüllü Kızlar yeni dönem faliyetlerine başladı.
 

Fatma Betül Okuyucu

Kasım ayının ilk haftası itibariyle yeni dönemimize, Erzurum’un genç ve gönüllü fertleri olarak kışı yazından çok olan bu güzel memlekette bir ilaç, bir sıcak çay, bir koyu muhabbet ve bir derin dava olsun diye açılışı verdik. Öylesine aşina ve öylesine alışılmış geldi ki birbirimize gönüllerimiz, sanki bu zamana kadar farklı farklı yerlerde hemdert olarak âlemi seyr etmişiz gibiydi ahvalimiz.

Henüz ilk buluşmada ruhlarımızın akraba oluşunu izlemek ayrı bir enerjiydi. Madem ki bu kadar yakındık ve kasnaklar böylesine sarmıştı birbirini, hız kesmeden koyulduk yola.

Her hafta katıldığımız İrfan Esintisi derslerimiz bizlere bir nefes olurken, yanı sıra esintimizi güçlendirip bizleri kuvvetli bağlarla uzak diyarlara taşıyan sinema kritiğimiz ile devam ettik.

 
Adynyz Soyadynyz :
E-Postanyz :
Yorumunuz :
   

Yorumlar

Bu yazyya daha önce yorum yapan olmady. Ylk yorum yapan siz olun...

 
   
SAGEM`de yaz kış gönüllü eğitim var
Uluslararası Genç Derneği`nin Üsküdar Selamı Ali Mahallesi`nde yaşayan Roman çocuklarına yönelik genç beyinlerin sosyal hayata aktif katılımı projesi kapsamında oluşturduğu SAGEM`de, 10-15 yaş grubu arası 130 çocuk eğitim görüyor.
Simav Unutulmasın
Genç Gönüllüler yollarda idi Türkiye`nin hareketli gündeminin içinde unutulmaya yüz tutan Simavlı kardeşlerimizi Genç Gönüllüler gündemine aldı.
 
 
   
   
 
 
 
Genç Gönüllüyüz Biz
Genç Twit
Genç Facebook
 
 
 
Genç Gönüllüler