Ebedi Gençlik Yolunda...
Genç'ten Haberler 29.04.2016 18:30
Üniversite Kulüp Temsilcileri İstanbul`da Buluştu!
Türkiye`nin dört bir yanından İstanbul`a gelen üniversite kulüp temsilcileri ve üniversite dışındaki faaliyetlerdeki öncülerimiz için bir dizi program düzenledik.
 

 Ahmet Ünal

 
12-13 Şubat’ta, Türkiye’nin birçok üniversitesinden kulüp temsilcileri ve üniversite dışında faaliyet gösteren öncülerimiz İstanbul’da bir araya geldi.
 
İki gün boyunca ileride atacağımız adımlara yön verecek konferans ve seminerlere katıldık.
 
Osman Nuri Topbaş Hocaefendi, Mehmet Lütfi Arslan, Süleyman Ragıp Yazıcılar, Abdullah Güner, Salih Yüztgenç, Hüseyin Küçükali gibi birbirinden kıymetli isimlerle özel birlikteliklerimiz oldu, çeşitli konularda eğitim ve bilgilendirme aldık.
 
Tüm bunlar olurken, İstanbul boğazında, gözlerimize şifa olan güzellikleri müşahede ettiğimiz bir tekne turu da gerçekleştirdik. Son gün, Yahya Uyar ağabeyin koordinatörlüğünde bu iki günü değerlendirerek kapanışı yaptık.
 
Hepimiz için büyük bir enerji kaynağı oldu, hayırlara vesile olmasını diliyoruz.
 
 
Adynyz Soyadynyz :
E-Postanyz :
Yorumunuz :
   

Yorumlar

Bu yazyya daha önce yorum yapan olmady. Ylk yorum yapan siz olun...

 
   
Kara kıtayı yalnız bırakmıyorlar
Uluslararası Genç Derneği 34 Genç Gönüllü`yü Gana`ya göndererek uluslararası arenada daha fazla söz sahibi olmayı hedefliyor.
Simav Unutulmasın
Genç Gönüllüler yollarda idi Türkiye`nin hareketli gündeminin içinde unutulmaya yüz tutan Simavlı kardeşlerimizi Genç Gönüllüler gündemine aldı.
 
 
   
   
 
 
 
Genç Gönüllüyüz Biz
Genç Twit
Genç Facebook
 
 
 
Genç Gönüllüler