Ebedi Gençlik Yolunda...
Yerel Haberler 01.11.2011 16:33
Sakarya`da güzel şeyler oluyor
Gönüllerin birliğinden şüphe etmesek de cümle âleme duyurmak ve +1 lerle buluşmak adına kararlaştırdığımız gibi bizlere ev sahipliği yapan İlim Yayma Cemiyeti Halime Kız Yurdu`nda buluştuk.
 

           

                                                                        Bir Şey Yapmalı
Esra Aydın-SAKARYA


     2011-2012 Eğitim öğretim sezonunun açılmasıyla biz de Sakarya genç gönüllüleri olarak gönül kapılarımızı sonuna kadar açtık bu sene de. Yeni döneme yağmurlu bir günde bereketle bismillah dedik. Gönüllerin birliğinden şüphe etmesek de cümle âleme duyurmak ve +1 lerle buluşmak adına kararlaştırdığımız gibi bizlere ev sahipliği yapan İlim Yayma Cemiyeti Halime Kız Yurdu’nda buluştuk. Ve bundan sonra da daha düzenli ve daha sık buluşmalar düzenleyip çeşitli etkinliklerde bulunacağız.

     İlk buluşmamızda arkadaşlarımızla beraber yıl içinde şefkat evi ve yaşlı bakımevi ziyaretleri gibi gönlümüze akan şefkat merhamet pınarlarını besleyecek faaliyetlerde bulunma kararı aldık. Aynı zamanda en az iki haftada bir gerçekleştireceğimiz olağan buluşmalarımızda Hakka Adanmış Gençlik okumaları, kitap kritikleri, dergi didiklemeleri, Arapça ezber kuvvetlendirme gibi faaliyetlerimizi de sürdüreceğiz.


     Sakarya için ayağa kalkmanın vakti gelmiştir diyoruz :) Bir şey yapmalı diyoruz kendimiz için GENÇliğimizin hakkını vermek için. Bizden haberdar olan ama katılamayan veya şu an itibariyle haberi olmuş olan tüm arkadaşlarımızı artık yanımızda görmek istiyoruz.

(iletişim için:esra_sau_056@hotmail.com) 

 
Adynyz Soyadynyz :
E-Postanyz :
Yorumunuz :
   

Yorumlar

 
  ecmellterzi  
29.12.2011 00.53  
     
  sakarya için ayağa kalkmanın vakti geldi de geçiyor bile gençler..esra hanımında dediği gibi kendimiz için gençliğimizin hakkını vermek için daha hızlı ve faal olmak zorundayız..inş.:)
 
 
 
  Büşra sapmaz  
13.01.2012 22.41  
     
  Selamün aleykum :)kardeşlerim sizinle gurur duydum ben size katılıp elimden ne gelirse yapmak istiyorum fakat internet bağlantım ve imkanım olmadığı için sizinle nasıl iletişime geçebilirim bilmiyorum bir yolunu bulmaya çalışacağım insaallah. -- Via MebApp.com
 
 
 
  Büşra sapmaz  
13.01.2012 22.41  
     
  Selamün aleykum :)kardeşlerim sizinle gurur duydum bende size katılıp elimden ne gelirse yapmak istiyorum fakat internet bağlantım ve imkanım olmadığı için sizinle nasıl iletişime geçebilirim bilmiyorum bir yolunu bulmaya çalışacağım insaallah. -- Via MebApp.com
 
 

 
   
Genç Gönüllüleri neye gönüllü?
Genç Gönüllüler nasıl bir oluşumdur? Merak ettik ve "sakin köyün hareketli çocukları"na sorduk..
Simav Unutulmasın
Genç Gönüllüler yollarda idi Türkiye`nin hareketli gündeminin içinde unutulmaya yüz tutan Simavlı kardeşlerimizi Genç Gönüllüler gündemine aldı.
 
 
   
   
 
 
 
Genç Gönüllüyüz Biz
Genç Twit
Genç Facebook
 
 
 
Genç Gönüllüler